SM systém

Zužují Vás bolesti zad?

Máte sedavé zaměstnání a občas se potýkáte s bolestmi zad?

Naše fitness centrum Vám nabízí spolehlivou cvičební metodu, která Vás zbaví bolesti zad jednou pro vždy.

SM SYSTEM nazývaná též spirální stabilizace, je léčebná metoda Mudr. R. Smíška a je využívána nejen v Evropě, ale také v Korei a Číně.

Bolest zad zužuje asi 98% obyvatelstva. Tato bolest většinou plyne z nesprávného držení těla, špatné chůze, ochabnutí zádových a břišních svalů, ale i poruchy spirální stabilizace páteře. Spirální stabilizace je nejjednodušší metoda, která je přitom vysoce účinná metoda, která nám odhaluje řešení, jak bolestem předejít nebo se bolesti zad jednou provždy zbavit.

Metoda SM SYSTÉM je založena na aktivním pohybu paže pomocí elastického lana. Při zapojení šikmých břišních svalů tak dochází k protahování páteře směrem vzhůru. Tímto se obnovuje zádový korzet, ale uvolňují se rovněž velké klouby a regeneruje se páteř.

SM SYSTÉM se využívá zejména pro léčbu, prevenci, regeneraci a jako kondiční trénink pro sportovce. Je to komplexní systém nám ukazuje, jak pečovat o pohybový aparát, zlepšit funkci vnitřních orgánů, celkově zpevnit tělo a cítit se lépe.

Současný svět je ovšem hodně ovlivněn fyzickým, ale i psychyckým přetížením. Tyto faktory spirálové seskupení svalů přerušují. Děje se to již u dětí školního věku, kdy ve školních lavicích žáci nesedí tak, jak by měli, dalším faktorem je hrbení a špatná chůze. Všemi těmito faktory ochabuje svalstvo, vzniká skolioza páteře, výhřezy, bolesti zad, kloubů a kyčlí.

Cílem SM SYSTÉMU je tedy metoda cvičení s elastickým lanem pro páteř. Díky těmto cvičením lze předejít operaci.

Cvičím a je mi dobře.

Cvičím a ulevím svým zádům.

Cvičím a dělám něco pro svoje zdraví.

Benefity

Příjmáme Vaše Multisport karty i SODEXO.

  • Perfektní vybavení
  • Denně připravené náčiní
  • Skvělí osobní trenéři
  • Prémiový program