Masáže

Potřebujete po namáhavém pracovním dni trochu relaxace a odpočinku?

Chcete si s kamarádkou oddychnout, načerpat sílu na další den?

Máte časté bolesti zad, šíje nebo dolních končetin?

Masáž je jistě tím pravým řešením pro všechny, kdo by chtěl uvolnit své svalstvo, kdo by chtěl ulevit namáhanému tělu, a přitom se oddat smysluplným dotekům profesionálních masérů.

Masáž je starodávná léčebná metoda. Od jejich začátků se jen málo změnilo, kromě toho, že se vylepšily techniky v důsledku zvýšení znalostí o lidském těle.

Pomocí rytmicky vedeného tlaku a tahu dochází k mechanické a reflexní stimulaci tkání. V bodové technice specialista působí na aktivní zóny, které jsou odrazem vnitřních orgánů. Klasická masáž může být aplikována preventivně na zdravém těle nebo při únavě a vyčerpanosti za účelem rekondice, zahrnuje studium celého povrchu lidského těla.

Další indikací masáže jsou chorobné stavy, které jsou často zřetězeny a spouštějí řadu nežádoucích reakcí, projevujících se bolestivými syndromy a omezením motoriky. V průběhu masáže dochází k úlevě od určitého druhu bolesti. Účelem je zmírnit napětí svalů, kůže, podkoží a vaziva. Odstraňuje ischemii svalu, která je důvodem spasmu. Masáž udržuje a zvyšuje chemickou rovnováhu metabolismu. Masáž zvýší krevní cirkulaci a tím pomáhá k odplavení odpadních látek.

Je prokázáno, že odborně a kvalitně provedená masáž působí na tělesný i psychický stav člověka kladně. Zájem o masáže souvisí s uvědoměním si hodnoty vlastního zdraví a potřeby práceschopnosti, zlepšování výkonnosti a celkové kondice ve sféře tělesné i duševní.

Manuální masáž přispívá k prevenci pracovních i mimopracovních úrazu a může předcházet různým zdravotním obtížím např. bolestem kloubů, svalů, šlach. Masáží můžeme také odstranit únavu po pracovním vyčerpání a přispět tak k rychlejší regeneraci sil. Masáží lze také odstraňovat bolestivé stavy v důsledku jednostranného zatížení.

Celková masáž přispívá k vzhledu člověka, zpomaluje tvorbu vrásek, zlepšuje stav kůže a podkoží. Celková masáž zaměřená na svalový aparát a klouby, je nezbytným doplňkem kvalitní tělesné kultury moderního člověka.

Přijďte a přesvědčte se sami. Nechte se tak trochu hýčkat. Naše fitko je Vám otevřené dokořán.

Benefity

Příjmáme Vaše Multisport karty i SODEXO.

  • Perfektní vybavení
  • Denně připravené náčiní
  • Skvělí osobní trenéři
  • Prémiový program