Pilates

Pilates je v současné době jedním z mnoha druhů cvičení, které se provádí speciální technikou zaměřenou na posílení páteře, zlepšení držení těla, zvýšení flexibility a také dýchání. Podle trenéra Josepha Pilatesa, který cvičení pilates vyvinul s cílem ulehčit rehabilitační období sportovcům, kteří mají zdravotní potíže, se na světě objevil nový trend v oblasti fitness. Navíc je to trend, který si získal uznání od velkého počtu lidí na celém světě.

Dnes pilates slouží stejným účelům, ale tento směr získal různé podoby a formy, které jsou užitečné nejen pro profesionály, ale také pro milovníky sportu, stejně jako pro všechny milovníky sportovního a zdravého životního stylu.

Díky pilates se tedy rychle a efektivně daří obnovit svalovou sílu a pohyblivost po zlomeninách a úrazech svalů. V zahraničí je tato metoda pilates hojně využívána v rehabilitačních centrech.

Pilates je mimořádně efektivní, ale zároveň náročné cvičení na detaily a procítění pohybu. Tělo se postupně zpevňuje a získává novou stabilitu, záda se narovnávají a nový způsob dýchání zabezpečuje více kyslíku v plicích. Pilates může připomínat spíše protahování těla a svalů, jedná se stále o dynamický směr kondice, ačkoli v jeho principech spočívá metoda posílení svalů trakcí.

Pilates je velmi všestranná cvičební metoda, díky níž dosáhneme rovnováhy těla.

…cvičím, dýchám, protahuji se a žiju!

Naše fitness nabízí všem zájemcům klasické cvičení, Body Wraps, SM systém, kruhový trénink, a to vše za doprovodu osobního trenéra. V našem portfoliu služeb ale najdete také masáže, pilátes, street dance, osobní poradce Vám poradí v oblasti bodystylingu i fyzioterapie.

Benefity

Příjmáme Vaše Multisport karty i SODEXO.

  • Perfektní vybavení
  • Denně připravené náčiní
  • Skvělí osobní trenéři
  • Prémiový program