Léto se blíží

Každým rokem mnoho z nás řeší letní dovolenou a „návrat do plavek“. Ruku v ruce s tímto sdělením jde i váš číselný údaj na váze a váš osobní pocit, jak jste se svým tělem spokojeni. Cvičení je nuda a vám se do něj nechce, ale zároveň se chcete v letním období cítit v plavkách dobře??? Tak zkuste něco nového – často právě tento nový impuls zafunguje. Nadšení z nových věcí se netýká jen třeba nové televize nebo TOP kousku do šatníku. Nový typ cvičení vás může nadchnout, pobavit, nebo minimálně překvapit. Ideální motivací je přijít ve dvou – budete se vzájemně motivovat a cvičení vás bude více bavit ????.

Streetdance – umožní Vám protáhnout si vaše tělo, a přitom probudit emoce. V podstatě uměle vytvořený název označující taneční styl, který se vyvinul a dále rozvíjel mimo taneční studio. Street Dance je přístupný všude a všem.  Podmínkou je v tomto případě cítit život a rytmus ulic. Tento styl je zejména u mladší generace velmi oblíbený.

Odhoďte zábrany a stud nechejte za dveřmi. Přijďte se odvázat, protáhnout tělo a zapomenout na stres všedního dne!

Pilates – je v současné době jedním z mnoha druhů cvičení, které se provádí speciální technikou zaměřenou na posílení páteře, zlepšení držení těla, zvýšení flexibility a také dýchání. Podle trenéra Josepha Pilatesa, který cvičení pilates vyvinul s cílem ulehčit rehabilitační období sportovcům, kteří mají zdravotní potíže, se na světě objevil nový trend v oblasti fitness. Navíc je to trend, který si získal uznání od velkého počtu lidí na celém světě.

Pilates je mimořádně efektivní, ale zároveň náročné cvičení na detaily a procítění pohybu. Pilates je velmi všestranná cvičební metoda, díky níž dosáhneme rovnováhy těla.

…cvičím, dýchám, protahuji se a žiju!

0 Replies to “Léto se blíží”

  1. John Doe says: 20. 11. 2019 at 11:22

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Laudantium eius, sunt porro corporis maiores ea, voluptatibus omnis maxime

  2. Leona Spencer says: 20. 11. 2019 at 11:22

    Sed maximus imperdiet ipsum, id scelerisque nisi tincidunt vitae. In lobortis neque nec dolor vehicula, eget vulputate ligula lobortis.

  3. John Doe says: 20. 11. 2019 at 11:23

    Vivamus gravida felis et nibh tristique viverra. Sed vel tortor id ex accumsan lacinia. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Napsat komentář