TAE BO

TAE – BO je účinný sportovní systém, který nejenže redukuje tělesnou hmotnost a zvyšuje svalovou sílu, ale je i úžasným prostředkem, jak poznat, kde jsou vaše hranice.

TAE – BO je trénink pro všechny věkové i fyzické kategorie. Je jedno, do jaké míry trénink zvládnete. Jste na určité výkonnostní hranici, kterou budete postupně posouvat. Stačí přijít na trénink, najít si místo, připravit si pití, ručník a začít cvičit se sebou a pro sebe.

TAE – BO POŽÍVÁ POHYBY ODLIŠNÝCH BOJOVÝCH UMĚNÍ A PRVNÍ ŘADĚ JE TO SKUPINOVÉ CVIČENÍ BEZ KOMPLIKOVANÉ CHOREOGRAFIE PŘI HUDBĚ.

Skrze trénink vytrvalosti, se relativně v krátké době zlepší funkce oběhového systému, schopnosti déle vydržet, vrátí vám pružnost a ohebnost těla, zmenší tukové zásoby, a hlavně vás zbaví stresu a je jedno jak na tom jste a kolik máte let. Cílená technika vytrénuje vaše trupové (břišní a zádové) svalstvo a tím se stabilizuje vaše páteř. Ale i ramenní svaly, svaly paží, nohou a hýždí nepřijdou zkrátka. Jednoduše řečeno, je to komplexní systém, který postaví na nohy celé tělo a vyčistí Vaši mysl.

Fitko Kladno

Fotogalerie

Vybavení naší tělocvičny je optimálně umístěno pro systematický trénink celého těla a naši fitness trenéři pro Vás připraví individuální tréninkový a výživový plán v závislosti na Vašich cílech.