Osobní trenér

Osobní trenér Vám poradí, jak cvičit na zdejších strojích, jak se stravovat a jak upravit postavu podle Vašich představ. Osobní trenér sestaví pro Vás dobrý tréninkový program a pomůže Vám zvládnout správnou techniku provádění cvičení.

Osobní trenér je určitě vhodný pro všechny začátečníky, kteří přišli do fitness centra s cílem, udržet si postavu a zdravý životní styl. Ovšem osobního trenéra doporučujeme i všem ostatním, kteří již mají nějaké zkušenosti s cvičením. Nejdůležitější je provádět cvičení a techniku správně, ale také jak správně sestavit tréninkový program a upravit výživu. Při každém cvičení přemýšlejte a nevypínejte mozek, zapamatujte si vše z každého cvičení, analyzujte a neváhejte se zeptat, jestli Vám něco není jasné. Osobní trenér je tady od toho, aby Vám nejen pohohl udržet tělo v dobré kondici, ale také aby zodpověděl na všechny Vaše otázky.

Připravili jsme si pro vás akci trenéra za 160,- na hodinu.

Vemte si sebou na trénink kamaráda nebo kamarádku a cvičte spolu za zvýhodněnou cenu. Akce platí pouze při zakoupení 20 vstupové permanentky pro 2. Není možné využít pro jednotlivce.

Poznámka: U nás neplatíte žádné poplatky ani členství.

Naše fitko nabízí klasické cvičení, Body Wraps, SM systém, kruhový trénink, a to vše za doprovodu osobního trenéra. Najdete zde také masáže, pilátes, street dance, osobní poradce Vám poradí v oblasti bodystylingu i fyzioterapie.

Naše lokalita zaměření je především Kladno, Unhošť, Hostivice, Smečno, Nové Strašecí, Buštěhrad, Slaný.

Benefity

Příjmáme Vaše Multisport karty i SODEXO.

  • Perfektní vybavení
  • Denně připravené náčiní
  • Skvělí osobní trenéři
  • Prémiový program